Masz pytanie? Zadzwoń: 32 250 90 30

Oferta

Oferta naszego gabinetu stomatologicznego w Katowicach obejmuje szereg usług podstawowych i specjalistycznych w wielu obszarach leczenia – zarówno w stomatologii zachowawczej, jak i estetycznej. Przyjmujemy Pacjentów prywatnych oraz na NFZ. Nasz doświadczony dentysta zapewnia kompletną opiekę osób, zgłaszających się ze zmianami chorobowymi uzębienia oraz dolegliwościami w zakresie jego estetyki. Do realizacji poszczególnych usług wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt dentystyczny, a także profesjonalne materiały uznanych w branży producentów. Proponujemy naszym Pacjentom realizację usług w znieczuleniu miejscowym.

Wybielanie zębów

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań we współczesnej stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. W naszym gabinecie dentystycznym w Katowicach gwarantujemy rzetelną pomoc osobom, które pragną uzyskać uśmiech o kilka tonów jaśniejszy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie umożliwiające nam zaplanować cały proces tak, aby efekt był estetyczny – a nie komiczny. Informujemy Pacjentów, jaka tonacja będzie najodpowiedniejsza i staramy się odwieźć od skrajnych rozwiązań. Każdy człowiek ma inny typ urody, odmienny kościec, w związku z czym należy starannie wyznaczyć cel zabiegu.

Pozostałe usługi

 • Profilaktyka
  W naszym gabinecie proponujemy szereg zabiegów profilaktycznych, które mają na celu utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej i zmniejszenie ryzyka występowanie groźnych chorób zębów oraz tkanek przyzębia.
 • Stomatologia zachowawcza
  W ramach tej usługi oferujemy szereg czynności, które sprowadzają się do zachowania zęba w możliwie najbardziej naturalnym kształcie oraz właściwościach. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia próchnicy.
 • Endodoncja – leczenie kanałowe
  Nasz stomatolog posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu chorób miazgi zęba oraz powikłań z nimi związanych. W gabinecie wykorzystywane są nowoczesne techniki leczenia kanałowego oraz usuwania zanieczyszczeń.
 • Protetyka
  Zapewniamy profesjonalną pomoc osobom, borykającym się z ubytkami uzębienia. Przy zastosowaniu nowych metod zajmujemy się odbudową złamanych zębów, zmianą kształtu i ustawienia, a także eliminacją przebarwień.
 • Lakierowanie zębów
  Jest to zabieg profilaktyczny, który stosuje się w celu zapobiegania ryzyku wystąpienia zmian próchnicznych. Stosujemy sprawdzony środek znanego producenta, który bardzo dobrze utwardza i wzmacnia strukturę szkliwa.
 • Cyfrowe RTG
  Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pozwalający odnaleźć w wielu przypadkach źródło problemu. Zaawansowana technologicznie aparatura w krótkim czasie wykonuje RTG i przerzuca podgląd na komputer.

© 2014 www.stomedicus.com.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.