Masz pytanie? Zadzwoń: 32 250 90 30

O Nas

Gabinety Stomatologiczne Stomedicus powstały z myślą o ochronie zdrowia, które jest dla nas najcenniejszą wartością. Pacjentów otaczamy staranną opieką, a każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie zachowując dużo empatii i ciepła dla naszych klientów. Od 1995 roku funkcjonowaliśmy jako Praktyka Stomatologiczna Justyna Stawowy-Dymacz na ul. Gliwickiej w Katowicach. Od lutego 2013 roku pracujemy w nowej siedzibie, z doskonałą lokalizacją na Osiedlu Książęcym.

Nowa placówka oraz bogate wyposażenie pozwoliły nam rozwinąć zakres usług i zapewnić wysoki ich standard przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego rozsądku w kategoriach finansowych. Wykonujemy także wiele usług w ramach podpisanej z NFZ umowy, jak też przyjmujemy Pacjentów prywatnie. Zapewniamy rzetelne wsparcie i profesjonalną pomoc dentystyczną w zabiegach profilaktycznych, leczeniu zachowawczy, a także działaniach zapewniających wysoki poziom estetyki uzębienia. Gwarantujemy pomoc doświadczonego w stomatologii estetycznej dentysty, wykonującego wielokrotnie zabieg wybielania zębów.

Polityka gabinetu zmierza do skupienia się na konkretnym pacjencie, jego potrzebach i oczekiwaniach na przestrzeni wielu lat. Gwarantujemy, że swoje obowiązki wykonujemy starannie i precyzyjnie, starając się, by uzyskany efekt cieszył na długo naszych Pacjentów.

© 2014 www.stomedicus.com.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.